Anda – Lutec

Oświetlenie ogrodu to bardzo często kwestia sporna. Ze względu na trudne i często niesprzyjające warunki atmosferyczne nie chcemy inwestować w oświetlenie, w związku z czym nasz ogród wydaje się bury i ponury, nawet w letnie wieczory. Propozycja marki Lutec, czyli kolekcja Anda to ponadczasowe oprawy oświetleniowe, które dodadzą ogrodowi charakteru, a jednocześnie nie będą zbytnio wyróżniać się np. na tle reprezentacyjnych kwiatów, czy też krzewów. Stworzenie prostej aranżacji, dzięki minimalistycznemu wyglądowi całej kolekcji jest dziecinnie łatwe.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Czarne, klasyczne słupki ogrodowe Anda to świetny pomysł, gdy poszukujemy ponadczasowego rozwiązania, które będzie nam służyło przez wiele lat. Odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne (grad, śnieg, deszcz i tym podobne) słupek ogrodowy można umieścić w dowolnie wybranej lokalizacji. Wytrzymałość nie jest jednak jedyną zaletą słupków ogrodowych Anda marki Lutec. Atrakcyjna cena, ponadczasowy design oraz wykończenie z dbałością o najmniejszy szczegół to cechy szczególne słupków ogrodowych Anda przedsiębiorstwa oświetleniowego Lutec. Elegancja oraz szykowny wygląd kolekcji Anda przyciąga wzrok

Jako uzupełnienie słupków ogrodowych Anda proponujemy, a właściwie proponuje marka Lutec, eleganckie kinkiety ścienne utrzymane w bazowej kolorystyce. Podobnie jak słupki ogrodowe Anda kinkiety Anda także odporne są na trudne warunki pogodowe oraz przeznaczone są do użytku zewnętrznego. W przypadku kinkietów ich mocowanie odbywa się poprzez zaczepienie o elewację budynku, na którym chcemy kinkiet Anda umieścić. Kinkiety marki Lutec są produktami charakteryzującymi się opływowym i niecodziennym kształtem. Oprawy oświetleniowe Anda- Lutec wykonane są z dbałością o najmniejszy szczegół.

Aranżując przydomowy ogród lub działkę rekreacyjną postawmy na prostotę i minimalizm. Zieleń, która pojawi się w okresie wiosennym i letnim świetnie będzie współgrać z serią Anda przedsiębiorstwa oświetleniowego Lutec.

Dzięki spójnej pod względem stylistycznym oraz kolorystycznym kolekcji ogrodowej Anda marki Lutec możliwe jest stworzenie ciekawej aranżacji oświetleniowej przydomowego ogrodu lub działki wypoczynkowej. Bazowa kolorystyka pozwala na dowolne miksowanie, które zawsze się uda! Myślisz, że nie będziesz potrafił sam stworzyć aranżacji? Nic bardziej mylnego! Odwiedź stronę internetową sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl i pozwól sobie popuścić wodze fantazji. Wszak ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia! Serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z całą kolekcją Anda- Lutec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *