Kinkiety ogrodowe DELTA

Ogród lub taras, coraz częściej traktowane są jako kolejne pomieszczenia w naszych domach. Nie szczędzimy trudu i środków finansowych, by wyglądały one jak najlepiej, a dodatkowo były funkcjonalne i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Jednak sprawą, o której bardzo często zapominamy jest odpowiednie oświetlenie. Brak opraw oświetleniowych nie tylko negatywnie wpływa na nasze bezpieczeństwo (ogród jest niedoświetlony, w związku z czym o wiele łatwiej o uraz), ale również estetykę.

Wykorzystanie prostych i minimalistycznych opraw oświetleniowych to świetny pomysł, gdy zależy nam na wysokiej estetyce aranżacji, a jednocześnie chcemy posiadać prawidłowo i klimatycznie oświetlony ogród. Kolekcja Delta marki Lutec to przykład nowoczesnych projektów oświetleniowych, które idealnie dopełnią ogrodowych aranżacji. Produkty wchodzące w skład serii utrzymane są w stonowanej kolorystyce, dzięki czemu nie są krzykliwe i nie wprowadzają do ogrodu pozornego chaosu. Na uwagę zasługuje również ich wysokiego stopnia odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne (np. deszcz, grad, śnieg itp.). Seria Delta to świetny pomysł, gdy zależy nam na minimalistycznym wyglądzie i funkcjonalności w jednym.

Kinkiety wchodzące w skład kolekcji Delta to proste formy, które idealnie wpasowują się w najnowsze trendy. Zarówno atrakcyjny kinkiet ogrodowy Delta 3321, jak i imponujący kinkiet zewnętrzny Delta 1838S  mogą zostać wykorzystane w przydomowym ogródku, na działce turystycznej oraz niewielkim tarasie. Ze względu na swój kształt i wielkość kinkiety są subtelną ozdobą, która nie burzy całości aranżacji, a wieczorem i nocą rzuca subtelne światło. Markowy kinkiet zewnętrzny Delta 1838 jest propozycją przeznaczoną dla osób, którym zależy na większej ilości światła. Kinkiet ten podobnie jak jego mniejsze odpowiedniki utrzymany jest w stylu minimalistycznym.

Aranżując ogród, działkę, czy też taras, nie możemy również zapomnieć o odpowiedniej ilości źródeł światła. Bardzo często jeden kinkiet będzie niewystarczający. Oprawy oświetleniowe możemy oczywiście montować symetrycznie, jednak my polecamy rozmieszczenie bardziej asymetryczne. Wykorzystanie różnych kinkietów oraz ich chaotyczne rozmieszczenie doda całości lekkości i nie będzie powodowało, wrażenia tzw. sztywności. Kolekcja Delta marki Lutec to innowacyjna i tradycja połączona w niesamowitą jedność. Wszystkie jej produkty, podobnie jak wiele innych lamp i opraw oświetleniowych, dostępne są na stronie internetowej sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *