Kolekcja Ledspot – Lutec

Ogród to często nasze przysłowiowe oczko w głowie. Pragniemy by był nie tylko bezpieczny dla naszych milusińskich, ale również modnie urządzony. W wolnych chwilach staramy się dbać o ukazującą się zewsząd zieleń, ale często nie potrafimy odpowiednio dobrać oświetlenia, które ukaże wszystkie atuty naszego zielonego azylu. Zazwyczaj podczas urządzania zielonych przestrzeni zdajemy się na supermarketowe wybory, które nie zawsze są trafne. Szybko psujące się lampki solarne czy nieodporne na warunki atmosferyczne lampki ogrodowe to tylko niektóre z fiask, z którymi przychodzi nam się zmierzyć.

Podczas aranżacji przydomowego ogródka czy też działki rekreacyjnej, warto jednak postawić na produkty sprawdzone, a co za tym idzie trwałe. Podczas tworzenia kompozycji, zwróćmy również uwagę na kolorystykę. Architekci zieleni zalecają, by oprawy świetle oraz inne elementy oświetleniowe utrzymane były w jednej tonacji kolorystycznej. Działanie to wprowadzi ład i harmonię do naszego zielonego projektu.

Kinkiet zewnętrzny – Ledspot – Lutec

Przykładem opraw, które idealnie spełnią swe zadanie w ogrodzie jest kolekcja Ledspot, marki Lutec. Produkty z tej serii występuje w kolorze czarnym i białym co w znacznym stopniu ułatwia tworzenie połączeń pomiędzy nimi. Na uwagę zasługują również atrakcyjne ceny, które oferuje sklep www.lampa-lampy.pl. Niemniej ważna jest również gwarancja producenta, a także materiał, z którego oprawy zostały wykonane.

Kinkiet Ledspot Lutec

Do dyspozycji Klientów producent udostępnił m.in. energooszczędny słupek ogrodowy Ledspot 3P, reflektor do ogrodu Ledspot 6W oraz duży reflektor ogrodowy Ledspot 16W i zewnętrzny kinkiet LED Floodlight z czujnikiem ruchu. Produkty te zapewniają delikatną poświatę, dzięki czemu nie są one nachalnym źródłem światła, które niszczy atmosferę np. podczas jesiennego wieczoru we dwoje w ogrodzie. Klienci ponadto mogą skorzystać z szerokiej oferty naświetlaczy (np. czarny naświetlacz zewnętrzny LED REN 50, płaski naświetlacz zewnętrzny LYON BLACK 4 zimnobiały). Te niewielkie oprawy świetlne subtelnie oświetlą wybrany przez nas fragment ogrodu lub też znajdującą się w nim np. rzeźbę. Dla osób bardzo wymagających przygotowany został podłużny reflektor fasadowy FAO 60C, który również przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Produkt ten oświetli fasadę oraz wydobędzie z niej ukryte dotąd piękno.

Słupek Ledsppot 3 Lutec

Produkty przeznaczone do ogrodu to tak naprawdę temat rzeka. Ich mnogość sprawia, że ostateczny wybór jest zazwyczaj bardzo trudny. W przypadku aranżowania zielonej przestrzeni, warto więc poszukać inspiracji w Internecie, czy też poszukać fachowca w swojej dziedzinie. W przypadku zakupów w sklepie www.lampa-lampy.pl, mogą Państwo również liczyć na pomoc obsługi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *