Lampy z kamerą – Lutec

Bezpieczeństwo naszej rodziny oraz dobytku to jedna z najwyższych wartości w życiu. Budując dom, czy też przeprowadzając się do nowej okolicy, warto więc zainwestować w funkcjonalne i dyskretne lampy z kamerą oraz głośnikami. Ten nowoczesny sprzęt pozwoli nam na ciągły monitoring posesji i dodatkowo uczyni nas spokojniejszymi o własny byt. Z taką propozycją wychodzi marka Lutec, która do swojej oferty wprowadziła lampy ze wbudowanymi kamerami oraz głośnikami.

W dostępnej w sklepie internetowej z oświetleniem www.lampa-lampy.pl serii lamp z kamerami marki Lutec mamy do wyboru m.in. zewnętrzny kinkiet z kamerą i głośnikiem ESA. Oprawę tę zainstalować można np. w pobliżu drzwi wejściowych. Jej niepozorny wygląd na pewno nie będzie odstraszał potencjalnych złodziei, ale pomoże nam w ochronie domu! Kinkiet ten występuje w dwóch kolorach, białym i szarym. Zastosowanie więcej niż jednego zewnętrznego kinkietu ESA pozwoli na monitorowanie większej liczby lokalizacji w okolicy naszego domu. W przypadku chęci posiadania większego źródła światła (posiadającego większy zasięg oświetleniowy) wybrać możemy reflektor zewnętrzny Peri z kamerą i głośnikiem multimedialnym. Zewnętrzny reflektor podobnie jak kinkiet zainstalować można na elewacji budynku.

Dla fanów bardziej nowoczesnych rozwiązań, przygotowana została ścienna lampa ogrodowa z kamerą oraz głośnikiem Elara. Lampa ta występuje w dwóch klasycznych wersjach kolorystycznych. Jej zaletą jest minimalistyczny i klasyczny wygląd, który nie wypływa negatywnie na odbiór naszego domostwa przez otoczenie. Jak uzupełnienie naszego systemu zabezpieczeń, zastosować można także płaską multimedialną oprawę ścienną z kamerą Vesta. Lampa ta swoim wyglądem przypomina domofon, dlatego też nie rzuca się w oczy potencjalnym złodziejom. Tę oprawę ścienną możemy zamontować np. z tyłu domu lub w pobliżu drzwi wejściowych. Świetnie sprawdzi się ona także np. w miejscach użyteczności publicznych, czy też hotelach. Dyskretna kamera będzie rejestrowała każdy ruch gości, a dodatkowo zwiększy poziom ich bezpieczeństwa podczas pobytu w hotelu.

Projektując system zabezpieczeń naszego domu pamiętajmy, że do najczęstszych lokalizacji włamań należą drzwi wejściowe oraz drzwi prowadzące z domu na taras. Warto w tych miejscach zamontować np. zewnętrzny kinkiet ESA, czy też ścienną lampę ogrodową z karmę i głośnikiem Elara. Działanie to pozwoli nam się poczuć bezpieczniej, a dodatkowo będziemy mieli wgląd w działania odbywające się w okolicy naszego domostwa. Jeżeli nie wiesz, którą lampę wybrać, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *