Meridian ledowe lampy do ogrodu Lutec

Oświetlenie zewnętrzne wcale nie musi być nudne. Nowoczesna i minimalistyczna propozycja marki Lutec powinna przypaść do gustu, każdemu to pragnie tylko pięknie oświetlić posiadany dom czy ogród, ale również posiadać niebanalną ozdobę, która będzie przyciągać wzrok otoczenia.  Taka właśnie jest kolekcja Meridian przedsiębiorstwa oświetleniowego Lutec.

W skład kolekcji Meridian wchodzi wiele niebanalnych, a jednocześnie szykownych lamp zewnętrznych odpornych na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Jednolita kolorystyka serii marki Lutec pozwala na dowolne miksowanie opraw oświetleniowych w jej skład wchodzących. W znacznym stopniu ułatwia na to zadanie aranżacyjne. Nie bez znaczenia jest również utrzymanie kolekcji Meridian w jednej stylistyce geometrycznej. Świetnie wpływa to na odbiór kolekcji przez otoczenie.

Z użyciem serii Meridian- Lutec oświetlić możemy bezpośrednio zarówno elewację budynku, jak i ścieżki wytyczone np. w ogrodzie. Niewielkie słupki LED ustawione w regularnych odstępach mają szansę stać się również nietypowym ogrodzeniem, które oddzieli kolejne sektory ogrodu od siebie. Słupki LED występują w dwóch rozmiarach, idealnie dopasują się więc do posiadanych przez nas warunków wielkościowych ogrodu lub tarasu. Oświetlenie elewacji budynku lub jej najbliższego otoczenia powinno być przede wszystkim funkcjonalne. Minimalistyczne kinkiety wchodzące w skład kolekcji Meridian to niewielkie oprawy oświetleniowe występujące w kilku rozmiarach. Emitowane przez nich światło LED w równomierny sposób naświetli np. drzwi wejściowe lub po prostu elewację naszego domostwa. Zarówno słupki ogrodowe, jak i kinkiety ogrodowe Meridian można dowolnie mieszać! Ich bazowa kolorystyka jest zaletą, o której nie możemy zapomnieć! Czarne oprawy oświetleniowe świetnie wyglądają np. w połączeniu z beżową lub pastelową elewacją, a także świetnie podbijają kolor otaczającej nas zieleni.

Co jednak zrobić, gdy nie mamy pomysłu na oświetlenie naszego domu? Postawmy na symetryczne rozmieszczenie źródeł światła. Działanie to wprowadzi harmonię oraz spowoduje, że nasz dom wyda się bardziej szykowny w odbiorze. Utrzymana w ciemnej kolorystyce kolekcja Meridian na pewno ułatwi nam to zadanie. Zarówno ją, jak i inne typy oświetlenia ogrodowego, znaleźć można na stronie internetowej sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl. To właśnie tam poznasz najpiękniejsze i wykonane z dbałością o najmniejszy detal lampy, oprawy oświetleniowe i inne elementy elektrycznego świata, które Cię oczarują zarówno swoją prostotą, jak i kunsztem oraz atrakcyjną ceną!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *