Nowoczesne lampy ogrodowe Flair marki Lutec

Oświetlenie domu i ogrodu (lub po prostu działki rekreacyjnej) to bardzo często odkładane w czasie zadanie. Ze względu na trudne warunki atmosferyczne, na które oprawy oświetleniowe będą często narażone, warto postawić na sprawdzonych producentów posiadających w swojej ofercie wysokiej jakości produkty wykonane z odpornych materiałów. Wybierając takie rozwiązanie możemy być pewni, że nasze lampy będą nam służyć przez długi okres czasu, również jako element ozdobny.

Propozycją, która spełnia powyższe wymagania jest kolekcja Flair marki Lutec. Przedsiębiorstwo oświetleniowe Lutec dla swoich klientów przygotowało serię ogrodową składającą się z nowoczesnych, niebywale funkcjonalnych opraw oświetleniowych. Znajdziemy tutaj nie tylko popularne w ostatnim czasie kinkiety ogrodowe, ale również lampy wolnostojące o różnego typu przeznaczeniu. Należy podkreślić, że jest to innowacja, na którą decyduje się bardzo mała ilość projektantów oświetlenia typu ogrodowego. Ponadto w serii Flair nie mogło zabraknąć słupka ogrodowego Flair.

Słupek ogrodowy Flair jest projektem minimalistycznym, który w geometrycznym, przezroczystym kloszu zawiera przyciągającą wzrok nowoczesną żarówkę. Słupek podobnie jak inne produkty z serii Flair występuje w bazowej kolorystyce, którą z łatwością można dopasować do bardzo wielu aranżacji ogrodowych. Na uwagę zasługuje również już wyżej wspomniana innowacja, czyli ogrodowa lampa wolnostojąca Flair. Projekt ten wykorzystać można zarówno na stole ogrodowym, jak i jako ozdobę ustawioną na podłodze naszego tarasu. Lampa posiada kabel zasilający, dlatego też należy pamiętać, że powinna zostać ona umieszczona w odpowiedniej odległości od gniazdka elektrycznego.

Przedstawiając ogrodową kolekcję Flair nie możemy również zapomnieć o całej gamie kinkietów ogrodowych. Oprócz tradycyjnych kinkietów posiadających pojedyncze źródło światła, seria Flair posiada również kinkiet ogrodowy z zamontowanymi dwoma źródłami światła w postaci minimalistycznych żarówek. Kinkiet ten jest harmonijną kompozycją, którą z powodzeniem można wykorzystać na elewacji budynku, na ścianie tarasu lub w innym dowolnie wybranym miejscu. Pozostałe kinkiety Flair to minimalistyczne propozycje, o których nie możemy zapomnieć urządzając nowoczesny ogród. Podobnie jak inne projekty Flair kinkiety są utrzymane w bazowej kolorystyce oraz posiadają źródło światła typu LED. Oprawy oświetleniowe Flair charakteryzują się ponadto wysoką jakością wykonania oraz dbałością o najmniejszy szczegół. Cała kolekcja dostępna jest na stronie internetowej sklepu z oświetleniem www.lampa-lampy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *