Ranking pięciu najlepiej sprzedających się produktów

Marka lamp ogrodowych Lutec dzięki swej niezawodności oraz ciągłym podążaniem z trendami panującymi w branży oświetlenia, plasuje się w czołówce sprzedaży zewnętrznych opraw oświetleniowych w naszym kraju. Poniżej przedstawiamy pięć najczęściej kupowanych lamp ogrodowych Lutec w roku 2018 w sklepie internetowym www.lampa-lampy.pl.

  • Reflektor LEDSPOT 6W – to unikatowa oprawa ścienna w formie płaskiej konstrukcji z sześcioma źródłami światła led, podzielonymi na dwie sekwencje. Dla każdej z nich można ustawić dowolny kąt świecenia w pełnej skali 360 stopni.
  • Kinkiet FOCUS LED 6050 – jest to ścienna oprawa dwukierunkowa, świecąca w górę oraz w dół. Spośród wielu lamp tego typu wyróżnia ją dodatkowy pasek świecący, tworzący dekoracyjny efekt oraz wysokiej klasy wykonanie pozwalające na korzystanie z niej przez wiele, wiele lat. Lampa wykonana jest ze stopu metali w popularnym grafitowym kolorze.
  • Oprawa ścienna SEINE 3361 – czyli zwykły, tradycyjny kinkiet ogrodowy, który bez problemów może również zawisnąć na suficie i pełnić funkcję plafonu. Oprawa wykonana jest z aluminium w grafitowym kolorze i oprócz dokładności wykonania wyróżnia się niską ceną, jak na tej klasy produkt.
  • Kinkiet SPRILL WALL S – ścienna oprawa ogrodowa w kształcie grzybka. Pomimo prostoty wykonania, kinkiet ten zachwyca elegancją, a jego niespotykany pomysł designerski jest ciekawym elementem dekoracyjnym elewacji oświetlanego budynku.
  • Słupek ogrodowy LEDSPOT 3P – stojąca lampa z serii LEDSPOT z ruchomym panelem świecącym, pozwalającym w każdej chwili, w łatwy sposób zmienić kierunek strumienia świetlnego. Lampa wyposażona została w wysokiej jakości, mocne diody led przez co ma dość znaczny zakres oświetlanego terenu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *