Sprill – Lutec

Przydomowy ogród lub działka rekreacyjna to miejsce, w którym nie tylko warto odpoczywać, ale w które również warto inwestować. Idealnie rozmieszczone drzewa, krzewy oraz rośliny kwietne to jednak niejedyne ozdoby, które możemy wykorzystać. Prawidłowe, a przede wszystkim minimalistyczne oświetlenie to strzał w przysłowiową dziesiątkę. Wprowadzenie blasku pomiędzy rośliny sprawi, że będą się one lepiej prezentować, a tym samym nasz zielony kawałek natury będzie bezpieczniejszy (szczególnie dla dzieci i osób starszych). Nie należy o tym zapominać, projektując ogród lub decydując się na gotowy projekt pochodzący od architekta krajobrazu.  Na chwilę uwagi zasługują również przydomowe podjazdy, które także zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, powinny być prawidłowo oświetlone.

Świetną propozycją dla osób ceniących sobie minimalistyczne rozwiązania jest kolekcja Sprill marki Lutec. Nowoczesny design oraz wykorzystanie tzw. bezpiecznej kolorystyki to główne zalety produktów wchodzących w skład serii. Nie mniejszą pozytywną cechą jest również łatwość montażu, a także duża ilość produktów budujących kolekcję Sprill.

W przypadku chęci wyznaczenia trasy lub drogi prowadzącej np. do garażu, warto zainwestować w odpowiedniej wielkości słupki, które nie tylko wyznaczą proponowaną drogę, ale również oświetlą ją nocą czy podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Propozycja marki Lutec to pierwszorzędny słupek ogrodowy Sprill Pole S oraz wykwintny słupek do ogrodu Sprill Pole M. Różniące się średnicą podstawy słupki to świetny wybór, szczególnie do ogrodów nowoczesnych lub ogrodów utrzymanych w stylu japońskim. W gąszczu kwiatów (np. w ogrodzie typu angielskiego) mogą być one niewidoczne, a tym samym niefunkcjonalne.

Uzupełnieniem serii Sprill są dwa rodzaje kinkietów zewnętrznych. Są to subtelny ogrodowy kinkiet Sprill Wall S oraz zgrabny zewnętrzny kinkiet Sprill Wall M. Produkty te przeznaczone są do użytku wewnętrznego i z powodzeniem mogą one oświetlać taras czy fasadę budynku. Warto również zamontować je w pobliżu domofonu lub dzwonka zewnętrznego. Na pewno będą one również miłym akcentem, który oświetli drogę zbłąkanym wędrowcom. Ostatnim, lecz nie gorszym produktem kolekcji Sprill jest nietypowy pod względem kształtu, gustowny kinkiet Sprill Flush. Jego nietypowy wygląd na pewno przyciągnie wzrok przechodniów oraz gości. Światło emitowane przez tę oprawę świetlną jest bardzo mocne, dlatego będzie ono świetnym drogowskazem podczas nocnych wędrówek po ogrodzie.

Niebanalne oświetlenie zewnętrzne skradło Twoje serce? Każdy z wyżej wymienionych produktów możesz w każdej chwili, zamówić w sklepie internetowym www.lampa-lampy.pl. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *